سیگماآلدریچ | نمایندگی فروش محصولات شرکت سیگما الدریچ در ایران

خرید مواد آزمایشگاهی سیگما |نمایندگی سیگما در ایران | دفتر فروش سیگما الدریچ | شرکت سیگما آلدریچ | محیط کشت SIM اس ای ام

سیگماآلدریچ | نمایندگی فروش محصولات شرکت سیگماالدریچ در ایران

سیگماآلدریچ | نمایندگی فروش محصولات شرکت سیگماآلدریچ در ایران :

یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه علوم زیستی با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل است. این شرکت در ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته و عمده محصولات آن در داروسازی و زیست‌فناوری کاربرد دارد. این شرکت شیمیایی از ادغام دو شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال ۱۹۷۵۵، به وجود آمد. سیگما – آلدریچ، بزرگترین شرکت عرضه کننده مواد آزمایشگاهی بیوشیمایی و شیمیایی آلی در جهان می­باشد.

هر روزه بیش از  یک میلیون مشتری در سراسر جهان محصولات این شرکت را به دلیل کیفیت آن، تحویل به موقع آن مورد استفاده قرار می­دهند. این شرکت دارای سابقه­ای غنی و سرشار از نوآوری­ می­باشد.  آغاز به کار این کمپانی در سال ۱۹۳۴ در سنت لوئیس می­باشد، هنگامی که دو برادر به نامهای Aaron Fischer و Bernard Fischlowitz یک شرکت مشاوره کوچک را راه اندازی کردند. این دو مهندس شیمی، شرکت خود را به عنوان شرکت مادر کمپانی شیمیایی Sigma نامگذاری کردند و با تولید محصولات متنوعی از قبیل مواد آرایشی، براق کننده کفش، چسب و جوهر برای مقواهای بسته بندی، مشارکت تنگاتنگی را با سایر مشاغل در سنت لوییس برقرار کرد. این شرکت یکی مهندس مشاور خارج از دانشگاه واشنتگن در سنت لوئیس به نام Dan Broida را به منظور مشاوره شرکت در امور مشاوره و تولید استخدام کرد.

در طول جنگ جهانی دوم، Midwest به تولید اجزای مهمات پرداخت. همچنین نیاز به ساخارین در طول این مدت زیاد بود و ذخیره آن ناکافی بود. برای تأمین نیاز به این مواد، Broida کمپانی مواد شیمیایی Sigma را به عنوان یک بخش از مشاوران Midwest ایجاد کرد. برای یک سال، کمپانی­های اصلی توزیع کننده­ ساخارین را با سرعتی که کمپانی sigma قادر به تولید آن بود، خریداری می کردند. زمانی که جنگ پایان یافت، منابع تأمین بسیاری از مواد خام فراوان شد و کمپانی سیگما مجبور به خروج از بازار شد. کمپانی sigma در جستجوی یک راهبرد جدید، به تحقیقات در مورد مواد بیوشیمیایی روی آورد و Lou Berger یکی از دوستان Broida یک مدرک فوق لیسانس خود را در رشته بیوشیمی از دانشگاه واشنگتن تحت نظر Carl و Gerty Cori که برندگان جایزه نوبل بودند، گرفته بود، رجوع کرد.

به عنوان یک دانشجوی فارق التحصیل، یکی از زمینه­های تحقیقاتی Berger استخراج آدنوزین تری فسفات (ATP) از ماهیچه خرگوش بود. مولکول ATP اصلی ترین منبع تأمین انرژی در ارگانیسم­های زنده به شمار می­رود و به طور گسترده­ای در تحقیقات Carl مورد استفاده قرار می­گرفت. این افراد در این زمان، نیاز به ATP به مقدار زیاد داشتند. در این زمان Berger پیشنهاد کرد که کمپانی سیگما این ترکیب را در مقیاس بالا تولید کند و پروسه خود را به پرسنل شرکت Sigma آموزش داد. یک آگهی کوچک در یک مجله علمی در این خصوص منجر به سفارشات گسترده این ماده شده و Broida تولید این ماده را گسترده کرد. در طول ۲ سال، شرکت Sigma تولید مشتقات ATPرا با خلوص بالا انجام داد.  پس از آن سیگما با تولید طیف گسترده­تری از محصولات کلینیکی و مواد بیوشیمیایی وارد دهه بعدی شد. در سال ۱۹۶۴، شرکت Sigma در لندن به منظور ایجاد موقعیت­ فعال­تر شکل گرفت. سپس یک شعبه در مونیخ آلمان غربی در سال ۱۹۷۴ شکل گرفت.

   فردی به نام  Alfred R. Bader  یک مهاجر استرالیایی و فارغ التحصیل رشته شیمی از دانشگاه هاروارد بود سرگرم ایده آغاز به کار یک شرکت فروش مواد شیمیایی تحقیقاتی در سال ۱۹۴۹ شد.او می­دانست که شیمی دانان نیاز به طیف گسترده­تری از مواد شیمیایی با قابلیت آسانتر تحویل و خدمات بهتر دارند. به همین منظور Bader  و Jack Eisendrathکمپانی مواد شیمیایی آلدریچ را در Milwaukee در سال ۱۹۵۱ تأسیس کردند.

آلدریچ به عنوان اولین محصول ۱-methyl – ۳ – nitro –۱- nitrosoguanidin (MNNG) را تولید کرد. این ماده یک ما ده متیله کننده بود که به طور گسترده­ای مورد استفاده قرار می­گرفت. محصولات دیگر این شرکت شامل ۳-hydroxypyridine, که بعدها به عنوان پرفروش­ترین محصول شرکت بود، Ethyl dizoacetate و Tetraqnitomethane و Ethanedithiol بود. از سال ۱۹۵۱ تا ۱۹۵۴ Bader همکاری نزدیکی را با اروپا و انگلستان در تولید مواد شیمیای مورد نیاز این کشورها داشت. این شرکت، پس از ۱۹۵۰ با رشد گسترده این شرکت و تنوع محصولات تولید شده،‌ فعالیت های خود را ادامه داد.

 کتابخانه شرکت شیمیای آلدریچ به جمع آوری نمونه تحقیقات ارزشمند محققان دانشگاهی و همچنین محققان فوت کرده و بازخرید آنها پرداخت. همچنین این شرکت بخش بزرگی از نمونه­های ماین کتابخانه از کمک دانشمندان و شیمی دانان مشهوری به عنوان نمونه هنری گیلمن، جورج ویتیگ، رابرت وودوارد و لویی و ماری فیسر به دست آمد. کتابخانه شرکت شیمیایی آلدریچ منجر به کشف و تجاری سازی ترکیبات شیمیایی ارزشمند به عنوان نمونه Roundup شد که بر پایه مواد موجود در کتابخانه به دست آمده بودند.

اواخر دهه ۵۰ و اوایل دهه ۶۰، شاهد افزایش اهمیت تولید محصولات آرایشی و فروش گسترده محصولات شرکت آلدریچ در اقصی نقاط جهان بود. در طول سالیان بعدی، این فعالیت­ها در قالب مواد شیمیای Sigma-Aldrich (SAFC) ادامه پیدا کرد. و هم اکنون یکی از چهار حوزه فعالیت شرکت Sigma-Aldrich را تشکیل می­دهد. یک فرصت قابل توجهی که در ۱۹۷۰ به وجود آمد، زمانی بودکه پروفسور براون از دانشگاه پوردو از شرکت آدریچ خواست تا برای توسعه بیشتر و تجاری سازی تکنولوژی Hydroboration و organoborane که او ایجاد و ثبت کرده بود فعالیت کند. این امر موجب ایجاد Aldrich-Boranes که به تولید معرفهای Hydroboration می­ پرداخت. یکی از اولین ترکیباتی که توسط این کمپانی تولید شد، Borane-THF-9-BBN و borane-methyl sulfidee بود.

 در هنگام تغییر روند تحقیقات شیمیایی، این دو شرکت متوجه شدند که محصولات آنها با یکدیگر مکمل هستند. به همین دلیل، این دو شرکت با یکدیگر ادغام شده و شرکت سیگماآلدریچ را به وجود آوردند. با این ادغام، امکان گسترده تر و منابع بیشتر، رشد اقتصادی سالیانه دو رقمی را برای این شرکت ایجاد کرد. شرکت سیگما آدریچ برای توسعه بین المللی در سال ۱۹۸۰ با افتتاح شرکتهای تابعه در فرانسه، بلژیک، ژاپن، ایتالیا، هلند و اسپانیا را ایجاد کرد. با اکتساب  Biomakor   در سال ۱۹۸۶ و  Fluka در سال ۱۹۸۹ در Switzerland این شرکت گسترده تر و قوی تر شد.

شرکت سیگماآلدریچ با افزایش حضور در بازارهای بین المللی در طول دهه ۱۹۹۰، در حدود ۲۰ دفتر را ایجاد کرد. با ایجاد یک شرکت تابعه در اسکاندیناوی، سیگماآلدریچ چهار نمایندگی مجاز فروش محصولات خود را به دست آورد که شامل سیگماآلدریچ سوئد، نروژ، فنلاند و دانمارک شد. پس از سقوط دیوار برلین، شرکت بازارهای جدید را با بازکردن شرکتهای تابعه در لهستان، جمهوری چک، مجارستان و با دستیابی یک مرکز فروش در روسیه آغاز کرد.

این شرکت به دلیل حضور گسترده در جهان به عنوان CALPA (کانادا، آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین)‌شناخته می­شود. سیگماآلدریچ دفاتر و انبارهای توزیع را در استرالیا نیز افتتاح کرد و پس از آن در هند، کره جنوبی، سنگاپور، مالزی و همچنین کانادا مکزیک،‌ برزیل و آرژانتین در آمریکا کار خود را ادامه داد. در واقع این تنها آغاز کار بود.با اکتساب Supelco در ۱۹۹۳ و Riedel de haen در ۱۹۹۷، به شرکت سیما آلدریچ قابلیت­های کروماتوگرافی و آنالیتیکی اضافه کرد. کمپانی استراتژی رشد خود را ادامه داد.

در سال ۲۰۰۰ شرکت به رکورد ۱ بیلیون دلار فروش رسید در حالیکه ۶۰۰۰ کارمند در ۳۳ کشور دنیا داشت. در سال ۲۰۰۱، شرکت سیگماآلدریچ، Isotec را به دست آورد که پیشرو در تولید ایزوتوپ­ها بود. محصولات این شرکت در تحقیقات پایه و تشخیصی و همچنین تشخیص بیماریها مورد استفاده قرار می­گرفت. در همان سال، کمپانی دفتر ۵۵ میلیون دلاری علوم زیستی و تکنولوژیهای برتر را در سنت لوییس تأسیس کرد. در سال ۲۰۰۴، شرکت Ultrafine، تولید کننده سرویسهای تولیدی برای توسعه داروها و Tetrionics، تولید کننده مواد فعال دارویی سیتوتوکسیک به عنوان یک قطعه استراتژیک در سوددهی کمپانی مد نظر قرار گرفت.

در سال بعد، شرکت سیگماآلدریچ با اعلام چهار واحد کسب و کار جدید مشتوری محور با تمرکز قوی بر گسترش جغرافیایی و فروش اینترنتی و بهبود فرایند تولید کار خود را ادامه داد. پس ا ز آن Jai Nagarkatti رئیس قبلی کمپانی آلدریچ، به عنوان رئیس کمپانی سیگماآلدریچ انتخاب شد. سیگماآلدریچ با به دست آوردن JRH Biosciences یک تأمین کنند عمده محصولات کشت سلولی برای صنایع داروسازی و بیوتکنولوژی شد و گروه Proligo که تأمین کننده جهانی تحقیقات ژنومیک می­باشد، گسترده تر شد.

در سال ۲۰۰۵ این کمپانی با اعلام عضویت در کنسرسیوم RNAi به مؤسساتی از قبیل MIT و Harvardو Eli lily پیوست. سیگماآلدریچ بعدا از طریق اکتساب شرکت Biining  superior chemicals and instrument  در چین، شرکت Iropharm در ایرلند، شرکت Pharmorphix  در انگلستان گسترش بیشتری یافت. شرکت در سال ۲۰۰۹ با به دست آوردن Chemonavigator و در همان سال با به دست آوردن تکنولوژی Compozr Zinc Finger تکنولوژی انگشت روی توسعه بیشتری پیدا کرد. بعد از سال ۱۹۷۵، این شرکت با رشد لگاریتمی و ایجاد تغییرات مثبت در شرکت به منظور حضور شرکت در علم و تکنولوژی آینده، موفقیت چشم گیری به دست آورد. یکی از این تغییرات، ورود شرکت به اینترنت و بازارهای الکترونیک بود. هم اکنون بیش از ۴۵% از کل فروش شرکت از طریق اینترنت انجام می­شود. هم اکنون در حدود ۶۵% فروش شرکت از خارج از آمریکا می­باشد.

 موفقیت آینده ما، به نوآوری در محصولات، تکنولوژی سریعتر و استفاده از ابزارهای پیشرفته بستگی دارد تا به موفقیت مشتریان کمک کند. برای دستیابی به این هدف، استراتژی جدید کمپانی نوآوری و ورود بیشتر به بازار و افزایش قدرت علمی در زمینه شیمی آنالیتیکی و بیولوژی شرکت می­باشد.  امروزه شرکت در حدود ۱۴۷۰۰۰ محصول شیمیایی (۴۸۰۰۰ آنها تولیدی شرکت است) و۴۰٫۰۰۰ ایتم­های تجهیزاتی را تولید می­ کند. هم اکنون ما محصولات خود را به ۱۵۰ کشور دنیا ارسال می­کنیم. شرکت با ۸٫۰۰۰ کارمند، در ۴۰ کشور به کمک محققین علوم مختلف با هدف بهبود کیفیت زندگی می­ پردازد.

شرکت سیگماآلدریچ، یک شرکت پیشرو در زمینه علوم زیستی با تکنولوژی بالا شامل مواد بیوشیمیایی، محصولات شیمیایی ارگانیک، کیت ها و سرویس­های مورد استفاده در تحقیقات دانشمندان شامل تحقیقات پروتئومیکس و ژنومیکس، بیوتکنولوژی، فارماکولوژی، تشخیص بیماری و همچنین تکنولوژی­های برتر می­باشد. مشتریان سیگماآلدریچ     بیش از ۳/۱ میلیون دانشمند و محقق در زمینه علوم زیستی در ۳۵ کشور دنیا می­باشد و کارمندانی در زمینه ارائه سرویس­ های خدماتی در اقصی نقاط دنیا دارد. شرکت سیگماآلدریچ متعهد به افزایش موفقیت مشتریان از طریق نو آوری در علوم زیستی و تکنولوژیکی برتر می­باشد.

با تشکر از شما سیگما ایران نمایندگی سیگما الدریچ در ایران و تیم طراحی پایان نامه من

09128308091 و 09357007743

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.